UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
  2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym odwiedzającego naszą stronę www i przeznaczone są do korzystania z podstron internetowych naszej witryny. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
  3. Pliki cookies wykorzystywane są w celu dostosowania zawartości strony internetowej do preferencji odwiedzającego oraz optymalizacji korzystania, w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie odwiedzającego i odpowiednio wyświetlić na nim stronę internetową.
  4. Jeśli nie chcesz aby ta strona zapisywała pliki cookies na Twoim komputerze możesz je wyłączyć (może się to jednak wiązać z niemożliwością korzystania ze strony). W celu wyłączenia zapisywania plików cookies należy zmienić ustawienia przeglądarki internetowej. Dokumentację jak tego dokonać mozna znaleźć na stronie internetowej producenta przeglądarki.

Jedyne przedszkole tego typu w Lesznie!

Dwujęzyczny system nauczania - POLSKO-ANGIELSKI - symulacja środowiska anglojęzycznego -

Angielski cały czas!

Czesne to tylko 369zł miesięcznie!

 

NOWOŚĆ!

Rozszerzamy naszą ofertę o DARMOWE dodatkowe zajęcia dla naszych przedszkolaków

w skład których wchodzi: nauka języka hiszpańskiego,

oraz

zajęcia grupowe z logopedą spec. neurologopedia

 

mdfdsc 0167mdfdsc 0165

-->WIĘCEJ ZDJĘĆ TUTAJ!<--

 - Ciągła, codzienna komunikacja z dziećmi w języku angielskim i polskim.

               - Intensywna opieka - dwie nauczycielki oraz pomoc nauczyciela. 

                              - Nasze nauczycielki posiadają wykształcenie pedagogiczne oraz wyższe studia z filologii angielskiej.

                                             - Przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 lat.

                                                            - Rekrutacja dzieci przez cały rok!

                                                                     - Przyjdź i sam się przekonaj!

slide1
slide2
slide3
slide4
slide5
slide6
slide7
fotolia_65467327_xs
slider-front2
slider-front3
slider-front4
slider-front5
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12