UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
  2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym odwiedzającego naszą stronę www i przeznaczone są do korzystania z podstron internetowych naszej witryny. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
  3. Pliki cookies wykorzystywane są w celu dostosowania zawartości strony internetowej do preferencji odwiedzającego oraz optymalizacji korzystania, w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie odwiedzającego i odpowiednio wyświetlić na nim stronę internetową.
  4. Jeśli nie chcesz aby ta strona zapisywała pliki cookies na Twoim komputerze możesz je wyłączyć (może się to jednak wiązać z niemożliwością korzystania ze strony). W celu wyłączenia zapisywania plików cookies należy zmienić ustawienia przeglądarki internetowej. Dokumentację jak tego dokonać mozna znaleźć na stronie internetowej producenta przeglądarki.

Nasza kadra to wykfalifikowany zespół osób, które cechuje zamiłowanie do pracy z dziećmi. Jesteśmy osobami otwartymi na interdyscyplinarne i nowoczesne podejście do edukowania najmłodszych. Nasz zespół stanowią następujące osoby:  

 

Pani Magda jest anglistą, pedagogiem oraz ekonomistą, absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Lesznie, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Lesznie, oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, posiada tytuł magistra. Ukończyła również studia podyplomowe z wychowania przedszkolnego i kształcenia zintegrowanego. Posiada doświadczenie w nauczaniu języka obcego zarówno w szkole językowej jak i przedszkolu, ponad rok pracowała w Anglii w okolicach Manchesteru. Posiada certyfikaty ukończenia licznych szkoleń oraz kursów.

 

 

Pani Roksana jest pedagogiem, studia ukończyła ze specjalnością w nauczaniu języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym, jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Lesznie, podczas studiów Pani Roksana została wyróżniona przez rektora specjalną nagrodą "Magna Cum Laude" którą otrzymuje najlepszy student na roku. Obecnie Pani Roksana przygotowuje się do uzyskania certyfikatu Cambridge English: Advanced (CAE). Pani Roksana posiada doświadczenie między innymi w indywidualnej pracy z dziećmi.

 

 

Pani Iza to przemiła i niezwykle pracowita osoba będąca naszą pomocą, która dba o to aby posiłki były ciepłe i pyszne. Z olbrzymim zaangażowaniem pomaga w codziennej pracy nauczycieli, opiekuje się naszymi milusińskimi podczas spracerków oraz wycieczek. Pani Iza posiada także doświadczenie w pracy w przedszkolu na podobnym stanowisku.

 

 

Pan Przemek to właściciel placówki z wykształcenia kulturoznawca oraz pedagog, posiada tytuł magistra, który zdobył na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pan Przemek posiada również doświadczenie w pracy w przedszkolu. Ukończył kursy oraz szkolenia między innymi z fotografii cyfrowej. Ustawicznie dokształca się z zakresu psychologii oraz pedagogiki.  

slide1
slide2
slide3
slide4
slide5
slide6
slide7
fotolia_65467327_xs
slider-front2
slider-front3
slider-front4
slider-front5
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12