UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
  2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym odwiedzającego naszą stronę www i przeznaczone są do korzystania z podstron internetowych naszej witryny. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
  3. Pliki cookies wykorzystywane są w celu dostosowania zawartości strony internetowej do preferencji odwiedzającego oraz optymalizacji korzystania, w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie odwiedzającego i odpowiednio wyświetlić na nim stronę internetową.
  4. Jeśli nie chcesz aby ta strona zapisywała pliki cookies na Twoim komputerze możesz je wyłączyć (może się to jednak wiązać z niemożliwością korzystania ze strony). W celu wyłączenia zapisywania plików cookies należy zmienić ustawienia przeglądarki internetowej. Dokumentację jak tego dokonać mozna znaleźć na stronie internetowej producenta przeglądarki.

Misja Niepublicznego Przedszkola Językowego Orbi w Lesznie

Cechą charakterystyczną naszej placówki jest dwujęzyczny system nauczania

spotykany do tej pory jedynie w największych miastach w Polsce!

 

Niekwestionowane atuty naszego przedszkola to:

 

- system bilingwalny (dwujęzyczny) - przyswajanie oraz nauka

języka angielskiego przez cały dzień pobytu dziecka wraz z

równoczesnym rozwojem znajomości języka polskiego,

 

- realizacja założeń programowych wytyczonych przez Ministerstwo

Edukacji Narodowej,

 

- nowoczesny budynek spełniający najwyższe standardy,

bezpieczeństwo (monitoring, antyalergiczne powierzchnie,

stały nadzór agencji ochrony "Pewność", system wczesnego ostrzegania,

bezpieczne szyby, kontrola blokowanych drzwi wejściowych itd.)

 

- wyjątkowo bogaty pakiet dodatkowych aktywności

wspomagających rozwój artystyczny, społeczny jak i fizyczny

dziecka, a to wszystko wliczone w cenę miesięcznego pobytu!

 

- gwarancja niezmienności ceny oraz spektrum zajęć do końca

trwania umowy,

 

- realizacja materiałów pamiątkowych (zdjęć, kolaży, krótkich

reportaży filmowych itd.) dla rodziców z przeprowadzanych zajęć,

slide1
slide2
slide3
slide4
slide5
slide6
slide7
fotolia_65467327_xs
slider-front2
slider-front3
slider-front4
slider-front5
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12