UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w urządzeniu końcowym. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
  1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
  2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym odwiedzającego naszą stronę www i przeznaczone są do korzystania z podstron internetowych naszej witryny. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
  3. Pliki cookies wykorzystywane są w celu dostosowania zawartości strony internetowej do preferencji odwiedzającego oraz optymalizacji korzystania, w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie odwiedzającego i odpowiednio wyświetlić na nim stronę internetową.
  4. Jeśli nie chcesz aby ta strona zapisywała pliki cookies na Twoim komputerze możesz je wyłączyć (może się to jednak wiązać z niemożliwością korzystania ze strony). W celu wyłączenia zapisywania plików cookies należy zmienić ustawienia przeglądarki internetowej. Dokumentację jak tego dokonać mozna znaleźć na stronie internetowej producenta przeglądarki.

Znajomość języków obcych w chwili obecnej nie stanowi już tylko dodatkowego atutu, jest to podstawowy wymóg umożliwiający znalezienie dobrze płatnej i satysfakcjonującej pracy. Obawy związane z tym, iż dziecko może sobie nie poradzić lub mieć kłopoty z właściwym posługiwaniem się znanymi językami są bezpodstawne.

 

Wystarczy wybrać się do Belgii, Szwajcarii czy Danii, aby przekonać się, że nawet swobodne i niekontrolowane przez specjalistów obcowanie z językiem innym niż ojczysty, daje świetne rezultaty działając wyłącznie na korzyść osób mających możliwość przebywania w takich środowiskach. Sytuacja ta również dotyczy osób zamieszkujących miasta graniczne zarówno w Polsce jak i każdym innym kraju. Naszym regionalnym przykładem może być piosenkarka Ewa Farna, Czeszka doskonale posługująca się językiem polskim dzięki częstemu przebywaniu oraz zabawom z dziećmi po stronie polskiej, oczywiście podobne przykłady można mnożyć w nieskończoność.

Więcej na ten temat TUTAJ

slide1
slide2
slide3
slide4
slide5
slide6
slide7
fotolia_65467327_xs
slider-front2
slider-front3
slider-front4
slider-front5
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12