Drukuj

Nasza kadra to wykfalifikowany zespół osób, które cechuje zamiłowanie do pracy z dziećmi. Jesteśmy osobami otwartymi na interdyscyplinarne i nowoczesne podejście do edukowania najmłodszych. Nasz zespół stanowią następujące osoby:  

 

Pani Magda jest anglistą, pedagogiem oraz ekonomistą, absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Lesznie, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Lesznie, oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, posiada tytuł magistra. Ukończyła również studia podyplomowe z wychowania przedszkolnego i kształcenia zintegrowanego. Posiada doświadczenie w nauczaniu języka obcego zarówno w szkole językowej jak i przedszkolu, ponad rok pracowała w Anglii w okolicach Manchesteru. Posiada certyfikaty ukończenia licznych szkoleń oraz kursów.

 

 

Pani Roksana jest pedagogiem, studia ukończyła ze specjalnością w nauczaniu języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym, jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Lesznie, podczas studiów Pani Roksana została wyróżniona przez rektora specjalną nagrodą "Magna Cum Laude" którą otrzymuje najlepszy student na roku. Obecnie Pani Roksana przygotowuje się do uzyskania certyfikatu Cambridge English: Advanced (CAE). Pani Roksana posiada doświadczenie między innymi w indywidualnej pracy z dziećmi.

 

 

Pani Iza to przemiła i niezwykle pracowita osoba będąca naszą pomocą, która dba o to aby posiłki były ciepłe i pyszne. Z olbrzymim zaangażowaniem pomaga w codziennej pracy nauczycieli, opiekuje się naszymi milusińskimi podczas spracerków oraz wycieczek. Pani Iza posiada także doświadczenie w pracy w przedszkolu na podobnym stanowisku.

 

 

Pan Przemek to właściciel placówki z wykształcenia kulturoznawca oraz pedagog, posiada tytuł magistra, który zdobył na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pan Przemek posiada również doświadczenie w pracy w przedszkolu. Ukończył kursy oraz szkolenia między innymi z fotografii cyfrowej. Ustawicznie dokształca się z zakresu psychologii oraz pedagogiki.